Akwarystyka


Moje hobby             Akwarystyka stała się moim hobby jeszcze gdy byłem w szkole podstawowej, jednak brak wiedzy i pieniędzy spowodował przerwę kilkunastoletnią.
             Wybór drogi życiowej przed którym stają wszyscy młodzi ludzie,   niejednokrotnie uniemożliwia kontynuację pasjii z dzieciństwa. I tak też było w moim przypadku. ...nastepnie były studia...
Wszyscy znamy powiedzenie "biedny jak student", które w pewnym okresie życia pasowało i do mnie. Jadnak po latach, ustabilizowaniu sytuacji życiowej zapragnąłem powrócić do realizacji marzeń z dzieciństwa.
             Na stronie tej przezentuję opis mojego akwarium oraz zdjęcia i filmy od momentu powstania nowego dużego zbiornika [325l]. Postaram się także napisać o moich doświadczeniach nabytych w trakcie utrzymania zbiorników, które posiadałem oraz o wszelkich za i przeciw, podczas zakadania i w trakcie utrzymania mojego akwarium. Zastrzegam sobie, iż są to moje prywatne doświadczenia lub przemyślenia, a nie wskazówki których należy się trzymać.

                                      


Wszelkie sugestie, spostrzeżenia oraz uwagi proszę słać na maila: link.

Copyright by mirekkon © 2010-2015                                                                                                                                                                                                                  FireFox 3.5